Spekulace o úniku Windows 7 ve verzi RC na internet

Software | 16.03.09

Podle spekulativních informací šířících se po internetu je možné, že se Microsoftu nepodařilo uhlídat Release Candidate verzi Windows 7, která tak již zřejmě koluje po internetu.

RC verze Windows 7 již koluje na internetu?

 

V průběhu víkendu se na internetových serverech začaly objevovat informace o tom, že společnost Microsoft neuhlídala připravovanou RC (release Candidate verzi Windows 7 "pod pokličkou" a nějakému odvážlivci se ji podařilo umístit na internetové servery zabývající se sdílením souborů. Jedná se již o třetí variantu Windows 7, která unikla poté, co Microsoft ukončil možnost stahování první bety.

Release Candidate je přitom vývojovou verzí, která má již mnoho společného s finálním produktem. Podle všeho se jedná o Build 7057, společnost Microsoft však odmítá jakkoliv potvrdit nebo vyvrátit správnost těchto informací.

Podrobnější popis změn, které nová verze Windows 7 přinese, najdete v článku Nové sestavení Windows 7: desítky novinek, opraveny tisíce chyb, který vyšel na sesterském webu Computerworld. Nebo se můžete podívat na oficiální vývojový blog Microsoftu.

 


Komentáře