Počítačové kurzy společnosti GOPAS trochu podrobněji

Software | 03.03.07

Počítačová škola Gopas nabízí prakticky od uvedení produktů Microsoft Office 2007na náš trh celou škálu zajímavých výukových kurzů pro začátečníky, pokročilé i experty. Stačí si jen vybrat.

Snad nikomu z nás nemohlo uniknout uvedení nového operačního systému společnosti Microsoft spolu s novou verzí kancelářského balíku MS Office 2007. Chtěli byste se dozvědět více o těchto (a mnoha jiných) produktech?
Letošní rok bude oproti letům minulým o to zajímavější díky skutečnosti, že společnost Microsoft přichází s největším množstvím novinek ve své nabídce za posledních 10 let své existence. Společnost Gopas všechny tyto novinky pečlivě sleduje a již nyní nabízí několik kurzů ve čtyřech nových kategorií – Microsoft Windows Vista, MS Office 2007, MS Office System – Share Point a posledním tématem je MS Exchange Server 2007.

K novince v podobě Windows Vista nabídne počítačová škola Gopas sérii kurzů, které studenta provedou kompletní problematikou práce s tímto operačním systémem. Nabídka zahrnuje mapu šesti 13denních kurzů, která seznámí zájemce s Windows Vista od instalace a konfigurace tohoto OS přes konfiguraci aplikací a nástrojů, vytváření obrazů stanic a nasazení do firemního prostředí po správu Windows Vista a odstraňování problémů s nimi.Druhou významnou inovací, kterou letos Microsoft představil, je nová verze populárního balíku aplikací Microsoft Office. Office se od své předchozí verze velmi změnily, v mnoha směrech jde dokonce o větší pokrok, než zaznamenaly Windows Vista oproti svému předchůdci, Windows XP. Proto i v této oblasti nabízí počítačová škola GOPAS sérii kurzů, které studenta naučí, jak zavést nové Office ve firmě, seznámí jej s novinkami v tomto balíku aplikací a ukážou mu, jak efektivně využít nové nástroje a výrazně si tak usnadnit práci.

S problematikou Microsoft Office 2007 úzce souvisí i aplikace Share Point Service a Share Point Server. Ty využívají „schopností“ nových Office a výrazně usnadňují týmovou práci. Umožňují totiž snadné sdílení souborů, a díky tomu je velmi jednoduché na nich pracovat ve více lidech.

Posledním, ale určitě neméně důležitým z hlavních směrů, kterými se kurzy Gopas budou v roce 2007 ubírat, je problematika Microsoft Exchange Server. Ten představuje zabezpečenou a spolehlivou podnikovou platformu pro e-mailové a kalendářové funkce, která poskytuje inovativní nové možnosti zasílání zpráv. I tento nástroj doznal ve své letošní nové verzi mnoho změn, na které se budou kurzy od počítačové školy Gopas soustředit.

Všechny kurzy jsou v každé z oblastí koncipovány tak, aby zájemce postupně provedly od základů k pokročilejší problematice. Struktura lekcí tak nabízí možnosti pro zájemce, kteří se potřebují seznámit se základními otázkami, ale i pro ty, kteří potřebují danou oblast zvládnout kompletně na expertní úrovni.

Foto: Gopas

- - Petr Matuška


Komentáře