PC WORLD 9 2007 - co najdete na DVD a CD

Software | 22.08.07

Kromě plných verzí programů AnyPlace Control, Actual Title Buton nebo Intelli HyperSpeed přinášíme také servisní balíčky pro programy Microsoftu. Zajímavých programů je na našich discích ale mnohem víc

Plné verze programů
Anyplace Control 2.12.2
V rámci pravidelné akce na CD/DVD vám tento měsíc nabízíme plnou verzi užitečné aplikace AnyPlace Control, která je určena pro vzdálenou správu. Jedná se tedy
o program, který vám umožní pracovat s počítačem umístěným třeba na druhém konci zeměkoule. Program lze nainstalovat ve třech funkčních režimech – buď běží jako systémová služba, která se spouští ihned při startu Windows, či bude program nastaven jako běžná aplikace, jež se spouští po přihlášení uživatele do systému, anebo se bude chovat jako běžná aplikace, kterou však musíte spouštět ručně.

Servisní balíčky
V současné době je většina aktualizací produktů od společnosti Microsoft dostupná prostřednictvím internetu. Tento způsob distribuce je vhodný zejména pro uživatele s dostatečně rychlým připojením k internetu, protože zmíněné aktualizace jsou poměrně objemné, a tudíž náročné na dobu a rychlost stahování. Proto vám na našem DVD nabízíme servisní balíčky pro většinu produktů společnosti Microsoft. Najdete zde ucelený přehled aktualizací pro operační systémy Windows NT, 2000, XP, dále kancelářské balíky Office 97, 2000, XP a 2003, a dokonce celou distribuci Internet Exploreru 6, která již obsahuje Service Pack 1. Většina těchto aktualizací je na DVD dostupná v české i anglické verzi.

Actual Title Buttons 3.8
Dalším programem, který vám v tomto čísle nabízíme zdarma, je utilita Actual Title Buttons. Program rozšiřuje podstatným způsobem tlačítka, která se zobrazují v pravém horním rohu každého okna Windows. Přidává navíc tlačítka pro minimalizaci aktuálního okna do systémového panelu vedle hodin, dále nabízí možnost zabalení celého okna směrem vzhůru – to znamená, že z okna zůstane viditelná pouze horní lišta. U spuštěných aplikací program nabízí také tlačítko s možností zprůhlednění celého okna. Poslední možností je tlačítko s ikonou připínáčku, kterým docílíte toho, že okno zůstane vždy aktivní na popředí pracovní plochy. Na nejnovější edici tohoto softwaru vám nabízíme slevu 30 %. Stačí kliknout na odkaz uvedený na našem DVD na obrazovce tohoto programu a zobrazí se vám formulář, po jehož vyplnění a zaplacení obdržíte nejnovější verzi programu Actual Title Buttons 4.5.

Intelli HyperSpeed 2005
Vypadá to s kondicí vašeho počítače bledě? Ztrácí výkon a neustále vyžaduje restartování? Tento měsíc vám v akci mimo jiné nabízíme utilitu, která vám od dýchavičnosti vašeho stroje pomůže. Aplikace Intelli HyperSpeed 2005 poskytuje řadu automatických systémových procesů, jež optimalizují chod vašeho počítače, zrychlují jeho běh a snaží se vyvarovat náhlého zhroucení systému. Navíc optimalizuje rychlost a stabilitu připojení k internetu. To vše velmi jednoduchým způsobem v příjemném grafickém rozhraní.

Komerční software & slevy
Studujte Cisco Networking Academy a vyhrajte – multimediální ukázky
Textová část časopisu PC WORLD je v každém dílu doplněna multimediální prezentací učebních textů. Úroveň svých znalostí z dané kapitoly si vždy máte možnost ověřit v testu, který jsme pro vás na DVD/CD připravili. Pak již velmi snadno odpovíte na soutěžní otázku, která je připravena na www.pcworld.cz. Ze správných odpovědí tři vylosujeme a výherce obdrží předplatné časopisu PC WORLD a Wireless-G notebook adaptér od společnosti Linksys.

VirusBuster Professional na 4 měsíce zdarma
Antivirový software s unikátní technologií zaměřený na poskytování ochrany před počítačovými viry, jenž detekuje a efektivně odstraňuje. Hlavní vlastností je rezidentní ochrana, která zajišťuje neustálou kontrolu všech souborů. Pracuje na pozadí a udržuje PC bez nebezpečných virů. Program má jednoduché uživatelské rozhraní srozumitelné i začátečníkům. Produkt také nabízí oddělené zóny ochrany. Všechny disky nebo adresáře tak mohou být definovány jako oddělené zóny s vlastním nastavením kontroly. Další funkcí je ochrana souborů. Tento produkt nabízíme na 4 měsíce zdarma a navíc slevu na jeho zakoupení, s níž činí cena produktu 987 Kč. Ušetříte tak oproti běžnému nákupu více než 15 %!Komentáře