PC WORLD 7-8 2007 - letní dvojčíslo - co bude na CD a DVD

Software | 19.06.07

Tématem letního vydání našeho DVD a CD je zábava, na stříbrných kotoučích proto kromě plných verzí programů najdete také spousty oddychového materiálu, který vám zpříjemní delší čekání na další PC WORLD

PLNÉ VERZE PROGRAMŮ


AusLogics BoostSpeedDo prázdninového dvojčísla jsme pro vás připravili plnou verzi kvalitní systémové utility AusLogics BoostSpeed, která představuje ideální řešení pro udržování vašeho PC v čistém stavu a v bezchybném a hlavně rychlém chodu. Program optimalizuje chod vašeho počítače,nabízí možnost zrychlení a vyladění internetového připojení, optimalizuje chod systému Windows. Naleznete např. podrobné nastavení souborového systému, kontrolu nad servisními programy, podrobné možnosti optimalizace vypínání a startu systému (včetně kontroly spouštěných aplikací), optimalizaci využití systémové paměti nebo úpravu vzhledu. K dispozici je i zrychlení chodu různých programů, např. kancelářského balíku Microsoft Office (tzn. Wordu, Excelu, Acessu a Outlooku), prohlížečů Internet Explorer, Opera, Netscape nebo FireFox, komunikačních nástrojů MS Outlook Express, ICQ Messinger, Windows/MSN Messinger apod.

Zoner Photo Studio 8 HomeTento měsíc si můžete z našeho DVD zdarma nainstalovat plnou verzi oblíbeného grafického nástroje Zoner Photo Studio 8 Home, který je určen pro nejširší skupinu uživatelů digitálních fotoaparátů a skenerů. Obsahuje vše pro kvalitní zpracování digitálních fotografií ve všech krocích: stažení do počítače, automatickou i kreativní správu a odstranění nedostatků snímků, nástroje pro snadnou archivaci a rozsáhlé možnosti sdílení a publikování fotografií. Z hlavního okna máte přístup ke všem důležitým částem programu. Zároveň slouží jako průzkumník vašich obrázků a alb. Takzvané organizování obrázků spočívá v několika základních činnostech: získání obrázků (obvykle z fotoaparátu), přesouvání obrázků do složek, vytváření alb, přiřazování klíčových slov a hodnocení. Následně pak můžeme obrázky podle klíčových slov, hodnocení, poznámek, informací EXIF a dalších parametrů vyhledávat či filtrovat a výsledky potom ukládat. Obrázky můžete upravovat přímo v okně Zoner Průzkumníku. Zoner Photo Studio umožňuje taktéž velmi rychle a pohodlně vytvořit z vašich obrázků efektní kalendář.


KOMERČNÍ SLEVY

Studujte Cisco Networking Academy a vyhrajte – multimediální ukázkyTextová část časopisu PC WORLD je v každém díle doplněna multimediální prezentací učebních textů. Úroveň svých znalostí z dané kapitoly si vždy máte možnost ověřit v testu, který jsme pro vás na DVD/CD připravili. Pak již velmi snadno odpovíte na soutěžní otázku, která je připravena na www.pcworld.cz. Ze správných odpovědí tři vylosujeme a výherce obdrží předplatné časopisu PC WORLD a Wireless-G notebook adaptér od společnosti Linksys.

O&O Defrag 10 ProfessionalJednou z nejdůležitějších činností pro udržení zdravého, stabilního a rychlého operačního systému je jednoznačně defragmentace. K tomu slouží ve Windows program Defragmentace disku. Co když ale ani ten na správnou defragmentaci nestačí? O&O Defrag je oproti této funkci Windows velmi propracovaný a účinný program. Nejedná se o pouhý miniaturní nástroj se základními funkcemi. Umí defragmentovat i ty disky, na nichž je volného místa minimálně, dokonce i pod jedno procento kapacity disku. Defragmentace pomocí O&O Defrag nekončí stiskem jediného tlačítka. Způsob defragmentace lze vybrat z pěti možností, z nichž dvě se liší v rychlosti a výpočetní náročnosti (Stealth a Space), a další tři podle způsobu seřazení souborů při defragmentaci (Name, Modified, Access). Další obrovskou výhodou defragmentace pomocí O&O Defrag je neomezený počet současně běžících úkolů. Pokud k tomu má počítač dostatek výkonu, lze defragmentovat klidně všechny disky najednou. Na tento produkt nabízíme slevu, s níž činí cena produktu 891 Kč. Ušetříte tak oproti běžnému nákupu více než 20 %!Komentáře