PC WORLD 12 2007 - obsah DVD a CD

Software | 22.11.07

Na nových stříbrných kotoučích u našeho časopisu nechybí tři plné verze programů, ani spousta softwaru na vyzkoušení nebo zcela zdarma. Samozřejmostí jsou i demoverze nejnovějších herních titulů


Co najdete na DVD a CD?

Plné verze
Backup4all Lite E dition 3.10
Zálohování důležitých dat se uplatní téměř všude. Ať už potřebujete schraňovat důležitá obchodní data vaší firmy, nebo jen uchovávat fotografie z dovolených, určitě o ně nechcete přijít v důsledku poškození pevného disku po nějaké systémové či jiné havárii. Pro tento případ vám přinášíme plnou verzi šikovné aplikace Backup4all Lite Edition, která dokáže zálohovat vybraná data na různá média.

Media Monkey 2.5
MediaMonkey je vynikající nástroj pro třídění, správu a vzájemnou konverzi audio souborů. Pomůže vám zpřehlednit přístup k audiosouborům podle kategorií, nabízí možnost soubory ohodnotit, umožní upravit údaje uložené v souborech. Při prvním spuštění program projde pevný disk a shromáždí údaje o audiosouborech pro zařazení do databáze.

Incomedia Website X5
Jedním z programů, které vám tento měsíc nabízíme zdarma, je i plná verze kvalitního nástroje Incomedia Website X5, který umožní i největšímu laikovi vytvořit poměrně zdařilé webové stránky a umístit je na internet. Jedná se o pokročilý nástroj pro vytváření webových prezentací, k jehož obsluhování v podstatě nemusíte znát strukturu HTML kódu.

Slevy: Nero 8
Nero 8 patří zcela jasně mezi špičku vypalovacích nástrojů. Především intuitivní ovládání a spolehlivost z něho dělá oblíbený nástroj tisíce uživatelů po celém světě.Komentáře