PC WORLD 10 2007- obsah disků CD a DVD

Software | 18.09.07

S programy, které jsme pro vás připravili na naše DVD nebo kompaktní disk, si můžete zlepšit funkce počítače, předhrávat audia nebo videa, najdete je v rubrikách o komunikačních řešeních a zapezpečení

Plné verze programů
Registry Shower 2007

Spolehlivý a bezpečný program pro čištění a optimalizaci registrů by měl patřit – vedle osobního firewallu, antiviru, antispywaru a zálohovacího softwaru – k základnímu vybavení každého počítače. Registry Shower 2007 kromě čištění registrů nabídne i další služby, vše v jednoduchém a přehledném balení. Program tak představuje komplexní řešení pro čištění a optimalizaci systému.

Panda Internet Security 2008
Komplexní bezpečnost vašeho počítače pomůže zajistit výkonná aplikace Panda Internet Security 2008. Program je nejen dobrým antivirem, ale nabízí i osobní firewall, antispyware, pomůže vám s problémem zvaným spam… a ještě toho nabídne mnohem více. Vše je spojeno v uživatelsky příjemný nástroj, který dokáže zvládnout i začátečník, ale bude s ním spokojen i profesionál.

TuneUp Utilities
TuneUp Utilities je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu počítače: opraví problémy a pomáhá přizpůsobit váš systém vašim potřebám. Kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, bezpečnosti, čištění a údržby, vše v moderním rozhraní.

Emergency Recovery 2.0.150
Tento měsíc vám v akci přinášíme i plnou verzi kvalitního nástroje Emergency Recovery, s jehož pomocí lze mimo jiné obnovovat nedopatřením
smazané soubory.Komentáře