Nuance PDF Converter Professional 5.0

Software | 26.03.08

Přinášíme vám recenzi výborného programu pro správu a komplexní práci s dokumenty PDF. Z porovnání s konkurencí vyšel PDF Converter od Nuance rovněž se vztyčenou hlavou.

Pokud často pracujete s PDF dokumenty a zároveň nezřídka používáte klasické dokumenty Microsoft Office, může se vám správa všech těchto formátů zdát poměrně obtížná. Řešení je však snadné - všechno, co potřebujete, je dobrý nástroj na převod souborů a práci s PDF dokumenty. Vyzkoušeli jsme Nunce PDF Converter Professional 5.0, jež stojí zhruba 1600 Kč (100 USD) a byli jsme příjemně překvapeni jeho snadným ovládáním a výjimečnou přesností konverzí.
Samozřejmě nemusíte utratit 1600 Kč za program pro převod souborů, pokud potřebujete pouze jednoduchou konverzi do PDF dokumentu. V tom případě vám dobře poslouží i jednoduchá freeware aplikace nebo webová služba. Můžete také zvolit jednu z levnějších variant od společnosti Nuance. Programy PDF Create a PDF Converter umožňují za poloviční cenu jednosměrnou konverzi do PDF. Pokud však chcete opravdu mocné softwarové řešení, je pro vás jednoznačnou volbou PDF Converter Professional. Zahrnuje v sobě všechny možné funkce jako je podpora digitálního podpisu, práce s archivem poštovního klienta Outlook nebo detailní simultánní porovnávání převedeného dokumentu a originálu.Tato Professional verze není jen levnější než její konkurence (Able2Extract za 2200 Kč a Document Converter Pro za 6000 Kč), ale nabízí víc funkcí, převádí rychleji a s větší přesností. Díky přátelskému uživatelskému prostředí a integrovanému pomocníku se program velmi dobře ovládá.

Zřejmě nejatraktivnější funkcí PDF Converteru je oboustranná konverze dokumentů ve spojení z širokou podporou formátů souborů. Aplikace vygeneruje PDF dokument ze souboru pocházejícího z Wordu, Excelu, PowerPointu nebo WordPerfectu a navíc dokáže PDF soubor zpětně převést do všech těchto formátů, jež můžeme posléze také pohodlně editovat - a to navíc se skvělou přesností.Komentáře