Našli jsme 15 aplikací, které mohou nahradit váš zbytečně drahý software - 4. díl

Software | 01.05.08

Většina lidí říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Našich 15 pečlivě vybraných aplikací může velmi dobře soupeřit i s takovými giganty jako jsou Microsoft Office nebo Photoshop.

Většina lidí říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Rozhodně to platí i o tomto softwaru, jenž se svými schopnostmi přibližuje drahým komerčním programům. Našich 15 aplikací může velmi dobře soupeřit i s takovými giganty jako jsou Microsoft Office nebo Photoshop. Některé z nich jsou open-source, jiné jsou lite verze komerčních programů. To nejlepší však mají společné – až na jednu - jsou zadarmo. Kromě jediné výjimky zde nejsou žádné časově omezené, ani jinak „okleštěné“ verze, jaké s oblibou nabízejí zadarmo ke stažení velcí výrobci. Programoví trpaslíci jsou odvážnými vyzyvateli obrů softwarového průmyslu. Pojďme se podívat, jak nám mohou dobře a zdarma posloužit.


V prvním díle našeho článku jsme si představili čtveřici bezplatných kancelářských programů, které mají podobné vlastnosti jako drahé komeční aplikace.

V díle druhém jsme náš přehled bezplatně dostupných aplikací rozvinuli grafickými programy.

Díl třetí se nesl ve znamení aplikací, které nemají žádné společné téma, ale budou se vám dříve či později hodit.

A konečně dnes, tedy v díle čtvrtém, jež je zároveň posledním z tohoto seriálu, celý náš přehled bezplatně dostupných aplikací dokončíme.Komentáře