Našli jsme 15 aplikací, které mohou nahradit váš zbytečně drahý software - 3. díl

Software | 23.04.08

Většina lidí říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Našich 15 pečlivě vybraných aplikací může velmi dobře soupeřit i s takovými giganty jako jsou Microsoft Office nebo Photoshop.

Většina lidí říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Rozhodně to platí i o tomto softwaru, jenž se svými schopnostmi přibližuje drahým komerčním programům. Našich 15 aplikací může velmi dobře soupeřit i s takovými giganty jako jsou Microsoft Office nebo Photoshop. Některé z nich jsou open-source, jiné jsou lite verze komerčních programů. To nejlepší však mají společné – až na jednu - jsou zadarmo. Kromě jediné výjimky zde nejsou žádné časově omezené, ani jinak „okleštěné“ verze, jaké s oblibou nabízejí zadarmo ke stažení velcí výrobci. Programoví trpaslíci jsou odvážnými vyzyvateli obrů softwarového průmyslu. Pojďme se podívat, jak nám mohou dobře a zdarma posloužit.


V prvním díle našeho článku jsme si představili čtveřici bezplatných kancelářských programů, které mají podobné vlastnosti jako drahé komeční aplikace.

V díle druhém jsme skončili náš přehled bezplatně dostupných aplikací grafickým programem Maya ve verzi Personal Learning Edition. Na něj dnes navážeme posledním příspěvkem z kategorie "pro grafiku" a následně se volně přesuneme k aplikacím, které nemají žádné společné téma, ale budou se vám dříve či později hodit.Komentáře