Freeware pro váš počítač - 9. týden

Software | 25.02.08

V další části věnované freeware můžete instalovat klienta pro komunikaci na internetu, univerzální přehrávač videa, firewall, vypalovací software, utilitu pro analýzu pevného disku nebo databázový server.

QIP IndiumKlient sloužící ke komunikaci po internetu přes protokol ICQ a nově také podporuje protokol Jabber a XIMSS(SIP). Nabízí veškeré známé vlatsnosti a funkce. Zajímavou funkcí je jedno okno pro komunikaci s více uživateli. Nechybí ani animovaní smajlíci (emotikony) a oproti ICQ možnost nastavení více druhů statusů. Program neobsahuje žádnou reklamu.

· Jméno: QIP Infium
· Verze: 1.0 Beta 4
· Typ: ICQ klient
· Systém: Win 2000/XP/Vista
· Velikost: 4,14 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: qipim.com

Stáhnout soubor

Gom PlayerGOM slouží pro přehrávání videa. Je vybaven vlastním chytrým mechanizmem pro vyhledávání potřebných kodeků na internetu, takže by se nemělo stát, že videosoubor nepřehrajete, protože vám chybí kodek. Pomocí GOM přehrajete všechny běžné formáty (AVI, DAT, MPEG, DivX a mnoho dalších). Jednou z předností programu je možnost sledovat video již během jeho stahování z internetové stránky, výjimečná je schopnost přehrát poškozené nebo neúplné AVI soubory, u kterých umí opravit indexy. GOM podporuje mnoho funkcí a nastavení pro pokročilé uživatele (posuv podle klíčového snímku, VMR režimy, nastavení rozlišení, vlastní klávesové zkratky, skiny aj).

· Jméno: Gom Player
· Verze: 2.1.9.3752
· Typ: Mulrimediální přehrávač
· Systém: Win 2000/XP/Vista
· Velikost: 4,55 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.gomplayer.com

Stáhnout souborKomentáře