Freeware pro váš počítač - 8. týden

Software | 18.02.08

V další části věnované freeware můžete instalovat prohlížeč obrázků, utilitu pro odstraňování spywaru, aplikaci pro tvorbu 3D návrhů, kopírovací nástroj, utilitu pro optimalizaxi Windows XP nebo balík aktuálních kodeků.

Fresh View

Univerzální nástroj pro prohlížení a práci s mnoha druhy multimediálních souborů. Konkrétně si Fresh View poradí s celkem šestaosmdesáti typy multimediálních souborů. Můžete s ním přehrávat hudbu, prohlížet obrázky i sledovat filmy.

· Jméno: Fresh View
· Verze: 7.30
· Typ: Prohlížení multimediálních souborů
· Systém: Win 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista
· Velikost: 3,02 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.freshdevices.com

Stáhnout soubor

HDClone Free EditionUtilita HDClone vytváří identickou kopii 1 : 1 pevného disku (IDE/ATA, SATA, SATA 2 a eSATA) na jiný disk. Mimo tuto hlavní funkci dokáže vytvořit kompletní zálohu instalace operačního systému. Pracuje nezávisle na uspořádání oddílů (partitions) i na souborovém a operačním systému. Kromě bezplatné Free Edition existují čtyři placené verze (Basic, Standard, Professional a Enterprise), které pracují s více typy disků (SCSI, USB, firewire IEEE1394 aj.), dokáží kopírovat jen určité oddíly a sektory, jsou vybaveny funkcí SafeRescue, jež ochrání data v případě vadných pevných disků. Lze volit směr kopírování, pracují rychleji a mají zajištěnou technickou podporu.

· Jméno: HDClone Free Edition
· Verze: 3.2
· Typ: Kopie disku
· Systém: Win 95/98/ME/NT/2000/XP
· Velikost: 4,34 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.miray.de/home/index.html

Stáhnout souborKomentáře