Freeware pro váš počítač - 17. týden

Software | 21.04.08

V sekci věnované freeware naleznete vypalovací software, program na ochranu PC, aplikaci na obnovu dat, download managera, multimediální přehrávač nebo program na úpravu ukazatele myši.

Free Easy CD DVD Burner 3.6Freewarový vypalovací software Free Easy CD DVD Burner umožňuje kromě jednoduchého vypalování CD a DVD disků nastavení pokročilejších funkcí pro vypalování, které uspokojí i náročnější uživatele. Vypalovat můžete všechny nejběžnější druhy disků, jako datové či audio disky (program umí pracovat s audio formáty typu WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A), pálit můžete i obrazy z ISO souborů, kopírovat média z disku na disk či grabovat audio CD do formátu MP3 (program nabízí provázanost s databází CDDB).

Jméno: Free Easy CD DVD Burner
Verze: 3.6
Typ: Vypalovací software
Systém: Win 98/ME/NT/2000/XP/Vista
Velikost: 5,88 MB
Licence: Freeware
Cena: Zdarma
Zkušební doba: Neomezeno
Domovská stránka: http://koyotstar.free.fr

Stáhnout soubor

nPassword 1.0.2.44Pomocí tohoto programu budete moci bezpečně ukládat a chránit svoje přihlašovací jména a hesla. Mezi jeho funkce také patří generátor hesel, vyplňování hesel pomocí makro příkazů, klávesové zkratky, integrované vyhledávání. nPassword může být spuštěn i z USB flash disku.

Jméno: nPassword
Verze: 1.0.2.44
Typ: Ochrana PC
Systém: Win 98/ME/2000/XP/Vista
Velikost: 662 KB
Licence: Freeware
Cena: Zdarma
Zkušební doba: Neomezeno
Domovská stránka: www.zeraha.org

Stáhnout soubor
Související články
Komentáře