Freeware pro váš počítač - 14. týden

Software | 31.03.08

V další části věnované freeware můžete instalovat správce aktualizací, aplikaci na varování před nebezpečným obsahem, program na porovnání disků, patch pro Winamp, správce instalací nebo program na tvorbu MP3

Secunia Personal Software InspektorUdržet na svém počítači všechny programy v nejaktuálnější verzi je poměrně složitý úkol. Abyste se nemuseli každý den pídit po tom, zda náhodou nevyšla nějaká nová verze programu, zkuste za sebe nechat pracovat správce aktualizací. Právě mezi tento typ programů totiž patří Secuniad Personal Software Inspector. Jeho úkolem je vyhledat na počítači všechny nainstalované aplikace a poté s pomocí databáze na internetu porovnat, zda se v databázi nenachází novější verze programu, než která je nainstalována v počítači.Její nevýhodou pro české uživatele je to, že bohužel dokáže sledovat pouze anglické verze programů.

Jméno: Secunia Personal Software Inspector
Verze: 0.9.0.1
Typ: Správce aktualizací
Systém: Win ME/2000/XP/Vista
Velikost: 559 KB
Licence: Freeware
Cena: Zdarma
Zkušební doba: Neomezeno
Domovská stránka: https://psi.secunia.com

Stáhnout soubor


Ad-Aware 2007 FreeAd-Aware je utilita, která dokáže ve vašem systému odhalit nejrůznější druhy spywaru, adwaru, trojské koně, dialery, hijackery, BHO apod. Při prohlídce systému sledujeprocesy nahrané v operační paměti, dále záznamy v registru, na pevném disku, analyzuje záznamy v souboru Hosts, a to všechno v přehledném a graficky vyvedeném prostředí. Bohužel ve zdarma distribuované verzi postrádá ochranu systému v reálném čase. Tato funkce je dostupná pouze v placených verzích Ad-Aware Plus nebo Ad-Aware Professional.

Jméno: Ad-Aware 2007 Free
Verze: 7.0.2.6
Typ: Varování před nebezpečným obsahem
Systém: Win 2000/XP
Velikost: 20,4 MB
Licence: Freeware pro nekomerční použití
Cena: Zdarma
Zkušební doba: Neomezeno
Domovská stránka: www.lavasoft.com

Stáhnout souborKomentáře