Embarcadero představuje novou verzi 3rdRail a uvádí TurboRuby.

Software | 23.11.08

Dochází k představení produktů 3rdRail 2.0 a TurboRuby pro vývoj na platformách Ruby a Ruby on Rails. Nově se zavádí nížší cena za roční platnost licence včetně předplatného všech nových verzí.

Společnost Embarcadero Technologies oznámila dostupnost produktu 3rdRail 2.0, aktuálního vydání integrovaného vývojového prostředí (IDE) vytvořeného především s důrazem na účinné kódování a moderní vizualizační nástroje pro tvorbu webových aplikací typu Web 2.0 v prostředí Ruby on Rails. Zároveň oznámila dostupnost TurboRuby, úplného a výkonného IDE pro skriptování v Ruby. Oba produkty jsou nabízeny ve formě ročního předplatného.


3rdRail a Turbo Ruby jsou prostředí přinášející výkon nezbytný pro zrychlení vývoje v Ruby a Ruby on Rails. Vlastnosti vytvořené právě pro jazyk Ruby obsahují profilování Ruby, pohled na závislosti používající kombinace syntaktické a sémantické analýzy pro zobrazení všech vzájemných závislostí v projektu, inteligentní dokončování kódu pro dokončování metod, doplňování parametrů a ověřování syntaxe, "commanders" poskytující rychlé rozhraní ke všem vlastnostem příkazové řádky Ruby a spouštění generátorů kódu nebo spouštějící jiné úkoly, refaktoring a četné vlastnosti IDE pro zvýšení produktivity a usnadnění vývoje v Ruby a Rails.

TurboRuby a 3rdRail pomáhají vývojářům v Ruby a Ruby on Rails zviditelňovat a definovat pracovní toky při práci na aplikacích. Vývojářům, kteří přecházejí z jazyka Java, zjednodušují 3rdRail a TurboRuby výběr možností a minimalizují počet kroků potřebných k přechodu na vývoj pod Ruby a Rails.

Ceny a dostupnost

Produkty jsou k dispozici již dnes. 3rdRail je dostupný ve formě ročního předplatného včetně ročních bezplatných dodávek všech úprav, oprav a nových verzí za 2700,- Kč bez DPH. TurboRuby je dostupný ve formě ročního předplatného včetně ročních bezplatných dodávek všech úprav, oprav a nových verzí za 1300,- Kč bez DPH.

- - Jan Mazal


Komentáře