15 downloadů k vylepšení vašich kancelářských aplikací Microsoft Office – 2.část

Software | 01.10.08

Microsoft Office je zřejmě nejpoužívanější balík kancelářských programů na světě. Používáte jej vy, vaši kolegové, příbuzní, prostě téměř každý. Myslíte si, že Office využíváte na maximum?

V minulém díle jsme si představili první tři programy pro lepší práci s Microsoft Office.

Dnes se zaměříme na downloady, které vám pomohou k rychlejší a efektivnější práci v PowerPointu, Wordu a Excelu. Díky nim se budete moci snadněji orientovat v prezentacích, zmenšovat jejich velikost a převádět je do PDF formátu.

Slideboxx

Tento skvělý nástroj jistě potěší všechny uživatele PowerPointu. Slideboxx vám umožní velmi rychle najít jakýkoli specifický slide z jakékoli prezentace a přemístit ho do nové prezentace. Prográmek si po nainstalování označí všechny vaše prezentace a umožní vám hledat skrze takto jím vytvořený seznam, což vám ušetří čas potřebný k projíždění si každé jednotlivé prezentace a hledání konkrétních slidů.Když použijete vyhledávač Slideboxxu, program vám okamžitě po zadání názvu zobrazí všechny výsledky v podobě náhledů a vy tak snadno objevíte požadovaný slide. Jakmile ho najdete, můžete ho rovnou přemístit do okna na pravé straně a přímo ho vložit do nově vytvářené prezentace.
Takže pokud často vytváříte nové prezentace, pak vám bez pochyby použití Slideboxxu ušetří spoustu času. Jedinou nevýhodou je 99 dolarová licence, která může být zejména pro jednotlivce nepříjemná.

Cena: 99 dolarů ; Download (zkušební verze)Komentáře