15 downloadů k vylepšení vašich kancelářských aplikací Microsoft Office – 1.část

Software | 24.09.08

Microsoft Office je zřejmě nejpoužívanější balík kancelářských programů na světě. Používáte jej vy, vaši kolegové, příbuzní, prostě téměř každý. Myslíte si, že Office využíváte na maximum?

Připravili jsme zde pro vás 15 skvělých downloadů, které vám pomohou efektivněji využívat Outlook, Word, Excel a PowerPoint. Mimo jiné vám tyto downloady pomohou snáze si projít svou zahlcenou e-mailouvou schránku, vytvářet PDF soubory zdarma, využít Excelu k podnikání či zmenšit objemné prezentace z PowerPointu. Je na čase začít stahovat a zvýšit vaši produktivitu kancelářské práce!


Obecné downloady pro kancelář

Tři následující downloady jsou skvělým začátkem pro celkové vylepšení vašeho kancelářského balíku. S těmito prográmky můžete znovu získat ztracený aktivační klíč, zbavit se přebytečných informací zasahujících do vašeho soukromí a nebo dokonce vyměnit celý váš Office za stejně kvalitní alternativu, která je zcela zdarma.

ProduKeySnad každému uživateli MS Office se někdy stalo, že po něm některý z kancelářských programů požadoval buď úplné přeinstalování aplikace Office či alespoň doplnění některých nástrojů z instalačního CD. K tomu je ale potřeba originální aktivační klíč dodávaný obvykle na obalu instalačního CD či DVD. Nejednomu z nás se ale jistě už podařilo takovéto médium či jeho obal ztratit. Co ale dělat v takovéhle situaci?

Stáhněte si bezplatně dostupný prográmek ProduKey. Spusťte ho a on vám ukáže všechny aktivační klíče pro každou aplikaci z vašeho Microsoft Office a například i pro váš operační systém Windows či Microsoft SQL Server. Jakmile máte tento klíč, můžete provést potřebné (re)instalace. Tento prográmek má navíc plno užitečných funkcí jako je získání klíče ze vzdáleného počítače nebo třeba možnost uložení klíče přímo do souboru.

Cena: Zdarma; downloadKomentáře