Samsung Star se kamarádí s Hello Kitty

Pro ženy | 24.09.10

Samsung představuje speciální edici dotykového telefonu Star Hello Kitty pro ženy, dívky a slečny.

Samsung představil speciální edici mobilního telefonu Samsung Star (S5230) Hello Kitty. Oblíbený telefon, jenž údajně patří mezi nejrychleji prodávané telefony v historii společnosti Samsung, se spojil s oblíbenou kočičkou Hello Kitty.

Telefon Samsung Star edice Hello Kitty nově nabízí mnoho multimediálních funkcí, jako je například služba „Shazam „Find Music“. Díky této funkci můžete zjistit název skladby i interpreta právě přehrávané hudby ve vašem okolí. Stačí nahrát krátký úryvek skladby a telefon sám rozpozná, o jaké album i interpreta se jedná.

Samsung Star má i další zajímavé dotykové funkce. Díky „Gesture Lock“ lze telefon odemknout a aktivovat menu napsáním písmene na displej. Ke každé nabídce je možné přiřadit písmeno abecedy a ta se pak rovnou objeví na displeji. Zvolíte-li si například písmeno „z“ pro složku „zprávy“, stačí vám napsat tento znak na displej a v okamžiku máte přístup do této složky. Na stejném principu pak funguje přístup do všech ostatních složek. Stane se z telefonu Samsung Star Hello Kitty lamač dívčích srdcí?

Uživatelky podle výrobce ocení 3palcový dotykový displej WQVGA, 3,2MPx fotoaparát nebo ovládací rozhraní TOUCHWIZ. Pro případ, že vaše záznamy a data uložená v telefonu Samsung Star přesáhnout kapacitu interní paměti (50 MB), je možné paměť rozšířit pomocí micro SD karty až o 8GB.

Orientační prodejní cena telefonu Samsung Star (S5230) edice Hello Kitty činí 3 199,- Kč včetně DPH.Související články
Komentáře