Konec nudným brašnám na notebook

Pro ženy | 30.01.09

Vybíráme si oblečení tak, abychom byli co nejlépe sladěni a působili tak dobře na své okolí. Pak si ale koupíme notebook a v prodejně nám k němu přibalí fádní šedou nebo černou tašku, která vlastně vždy působí pánským dojmem, takže si dámy na své moc nepřijdou.

K dostání je však mezi záplavou velmi nudných výrobků také několik opravdu originálních brašen, které podtrhnou váš vkus a styl.
 
CRUMPLER The Gumb Bush 15"

Toto neoprenové pouzdro na notebooky s úhlopříčkou 15" vám zpříjemní cestování. Držák je ze zpevněné látky a celé pouzdro se zavírá zipem. Vnitřní měkké polstrování chrání proti poškrábání a prostor je rozdělen na sekci pro počítač a pro drobnější příslušenství. Ramenní popruh se dá odepnout a také jeho délka je variabilní. Na www.alza.cz/crumpler zakoupíte za 1300 Kč.

Tašky MELISSA BETH - Pocket Full of Puter

Tyto kousky se chlubí klasickým, mnohdy až lehce retro stylem. Vnitřek je samozřejmě pěnový a černé části jsou z pravé kůže. Na výběr je z několika barev a jsou vhodné pro laptopy s 15" úhlopříčkou. Na www.melissabeth.com k dostání za 198 dolarů.

SAMSONITE Verana

Samsonite patří mezi přední světové výrobce zavazadel pro profesionály. Mezi spoustou stroze vypadajícíh výrobků nabízí tato značka i něco opravdu šik. Tato taška nedá ani tušit, že se v ní skrývá počítač a samozřejmě ji nemusíte používat jen k jeho přenášení – velmi dobře poslouží také jako kabelka kdykoliv se vydáte ven na nákupy. Velmi praktické jsou venkovní kapsy na drobnosti. Na www.amazon.cz za ni zaplatíte 130 dolarů.

Tašky MANGO TANGO

V kolekci více než 30-ti modelů Mango Tango si vyberete z pestré nabídky barev a textilií, tvořících originální kabelky – od roku 2003 se tato firma specializuje jen na jejich výrobu. Vyznačují se vynikajícím poměrem cena/kvalita a vzhled je skutečně oslnivý. Můžete mít tašku s čínským brokátem, puntíkatou, celokoženou, se zlatým leskem, nebo úplně jednoduše jednobarevnou – záleží jen na vašem vlastním stylu. Tašky jsou k dostání na www.ebrasny.cz a ceny se pohybují od 1100 do 2350 Kč podle provedení.

 


Komentáře