Véčko Sony Ericsson Z770i připravené pro internet

Ostatní | 13.02.08

Společnost Sony Ericsson představila telefon Z770i. Jedná se o model, u nějž je kladen důraz na snadné a rychlé prohlížení webových stránek a využívání dalších internetových funkcí.

Kromě telefonování je možné Z770i je možné využít také jako modem. Stačí jej propojit pomocí USB kabelu s notebookem. Pro synchronizaci e-mailů a dalších dat poslouží podpora Exchange ActiveSync. Používání e-mailů by mělo být i pro technicky méně zdatného uživatele velmi snadné díky jednoduchému nastavení e-mailové schránky, alespoň tak to společnost slibuje.

Při prohlížení internetových stránek reaguje navigační tlačítko na podněty stejně jako myš na obrazovce. Na displeji se v závislosti na možnostech vybrané oblasti zobrazí kurzor, šipka, ručička, nebo přesýpací hodiny. Sledovat aktuální zpravodajství prostřednictvím RSS kanálů je stejně snadné jako nastavit si odkaz na oblíbenou internetovou stránku přímo na plochu displeje telefonu.

Přístroj Z770i je vybaven integrovaným dvoumegapixelovým fotoaparátem. O úpravu snímků pořízených za zhoršených světelných podmínek se postará integrovaná aplikace Photo fix, která automaticky upravuje vyvážení bílé barvy. Jednoduše se tak upraví jas, světlo i kontrast snímků.

Uživatel nalezne v telefonu i FM rádio a hudební přehrávač. Ten je vybaven funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID známou z Walkman mobilů Sony Ericsson. Předinstalované interaktivní Google mapy usnadní uživatelům orientaci na cestách.

Sony Ericsson Z770i bude k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku v červeném, černém a zlatém barevném provedení.Komentáře