Sony Ericsson W350i

Ostatní | 10.01.08

Sony Ericsson rozšířila na CES své portfolio Walkman mobilů o model W350i. Jen 10 mm tenký přístroj nabízí plnohodnotný MP3 přehrávač Walkman.

Snadný převod hudby z počítače do telefonu je zajištěn dodávaným softwarem Media Manager. Hudební přehrávač lze ovládat tlačítky umístěnými přímo na vnější straně flipu. Na přiloženou 512MB paměťovou kartu Memory Stick Micro a do interní 14MB paměti lze uložit až 470 skladeb.

Součástí přístroje je funkce TrackID pro rozpoznávání hudby. Díky ní má uživatel možnost zjistit název písničky nebo jméno interpreta tak, že si nahraje několik vteřin pro něj neznámé skladby za pomoci mikrofonu telefonu nebo přímo z integrovaného rádia a jedním stiskem tlačítka odešle pořízený záznam do databáze Gracenote. Ta písničku rozpozná a zašle veškeré o ní dostupné informace zpět do mobilního telefonu.

Sony Ericsson W350i má integrovaný 1,3 megapixelový fotoaparát s čtyřnásobným digitálním zoomem a fotoalbem pro snadnou správu pořízených snímků. O fotografie se může uživatel snadno podělit se svými blízkými prostřednictvím MMS, Bluetooth či obrázkového blogování. W350i nabízí i praktické funkce jako HTML prohlížeč, e-mail, synchronizaci s počítačem nebo čtečku RSS zpráv.

Sony Ericsson W350i bude na český trh uveden ve květnu tohoto roku.Komentáře