Sony Ericsson T700 s designem pro náročné

Ostatní | 11.08.08

Společnost Sony Ericsson představila nový mobilní telefon T700. Jedná se o designově atraktivní model klasické konstrukce odkazující na mobilní telefon T610.

Jen 10 mm tenký model T700 disponuje 3,2 megapixelovým fotoaparátem, součástí zadní strany přístroje je i zrcátko pro snadné pořízení vlastního portrétu. Přístroj umožňuje přiřazení GPS souřadnic k pořízeným fotografiím pomocí informací buňky vysílače telefonního operátora. To zajistí neustálý přehled o místě vzniku snímku. Komfortní dvoupalcový displej zajišťuje pohodlné prohlížení obrázků i videí.

Plynulé prohlížení internetových stránek a rychlé stahování objemných e-mailů i multimediálních souborů zajišťuje podpora rychlých datových přenosů HSDPA i EDGE.

Pro poslech hudby je Sony Ericsson T700 vybaven hudebním přehrávačem, FM rádiem a funkcí TrackID pro rozpoznávání hudby. Pro její sdílení slouží integrované stereo reproduktory. Hudbu ve stereo kvalitě i další soubory je možné poslat do jiných zařízení bezdrátově s využitím technologie Bluetooth. Telefon je vybaven slotem na paměťové karty Memory Stick Micro (M2), v balení uživatel nalezne kartu o kapacitě 512 MB.

Sony Ericsson T700 bude k dispozici začátkem 4. čtvrtletí tohoto roku v černo-stříbrném, černo-červeném a stříbrném barevném provedení.Komentáře