Sony Ericsson T303

Ostatní | 05.03.08

Společnost Sony Ericsson na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru představila mobilní telefon Sony Ericsson T303. Ten uvítají uživatelé, kteří si zakládají na precizně zpracovaném designu, kvalitě užitých materiálů a kompaktních rozměrech.

T303 je zaměřen především na zákazníky, kteří požadují hezký design za přiměřenou cenu, aniž by vyžadovali nějaké rozšířené funkce. Například chybí slot pro paměťové karty ani rozlišení integrovaného fotoaparátu už dneska není příliš neoslní.

83 mm vysoký, 47 mm široký a necelých 15 mm tenký slider se zrcadlovým displejem, kovovým tělem a chromovými prvky disponuje fotoaparátem se čtyřnásobným digitálním zoomem. Pořízené fotografie lze sdílet prostřednictvím technologie Bluetooth či MMS.

Přestože je model T303 zaměřen především na designové provedení, disponuje také hudebními funkcemi. Uživatel nalezne v telefonu FM rádio i hudební přehrávač. Ten je vybaven funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID známou z Walkman mobilů Sony Ericsson. Díky ní má uživatel možnost zjistit název písničky nebo jméno interpreta tak, že si nahraje několik vteřin pro něj neznámé skladby a jedním stiskem tlačítka odešle pořízený záznam do databáze Gracenote. Ta písničku rozpozná a zašle veškeré o ní dostupné informace zpět do mobilního telefonu.

Sony Ericsson T303 bude k dispozici v polovině tohoto roku ve stříbrném a černém barevném provedení.Komentáře