Sony Ericsson G705 s WiFi připojením

Ostatní | 11.09.08

Sony Ericsson uvádí nový mobilní telefon G705. Ve stále oblíbenějším designu se sliderem nabídne telefon WiFi připojení, které není v této kategorii obvyklé. Součástí je i 3,2 megapixelový a 1GB paměťová kartu Memory Stick Micro.

Sony Ericsson G705 s komfortním 2,4displejem nabízí řadu organizačních a pracovních funkcí. Podpora sítí třetí generace umožňuje komfortní prohlížení internetových stránek i v horizontálním zobrazení nebo čtení e-mailů. Aktuální informace pak poskytne čtečka RSS zpráv, která může být umístěna přímo na ploše displeje telefonu. O přesnou navigaci se postará zabudovaná aGPS a předinstalované Google mapy.

Společnost Sony Ericsson zahájila modelem G705 spolupráci se společností Google také v oblasti využití portálu YouTube v mobilním telefonu. Vybrané mobilní telefony Sony Ericsson tak budou nově umožňovat snadné a rychlé nahrávání a stahování videí prostřednictvím populárního serveru YouTube.

Vedle organizačních nástrojů nabízí G705 také integrovaný 3,2 megapixelový fotoaparát, který bude patřit k tomu nejlepšímu, co v kategorii mobilních telefonů je, alespoň soudě dle dosavadních zkušeností s fotoaparáty v mobilních telefonech S-E.

Pořízené fotografie lze díky funkci PictBridge tisknout i bez použití počítače. Model G705 se jednoduše připojí pomocí USB kabelu přímo k tiskárně. Fotografie lze sdílet také prostřednictvím Bluetooth, obrázkového blogování, MMS či technologie WiFi se standardem DLNA. Ten umožňuje jednoduché bezdrátové propojení s ostatními multimediálními zařízeními.

G705 je vybaven také MP3 přehrávačem, FM rádiem a funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID. Ta umožňuje identifikovat název zaznamenané skladby či jméno interpreta.

Sony Ericsson G705 bude na českém trhu k dispozici na konci tohoto roku v černém barevném provedení.Komentáře