Skype snižuje cenu SMS na polovinu

Ostatní | 04.05.07

Společnost Skype, která stále snižuje náklady na komunikaci prostřednictvím internetu, včera oznámila svůj záměr přechodně (na jeden týden) na 50% snížení nákladů při posílání SMS zpráv přes Skype.

Posílání SMS zpráv ze Skypu na PC nebo Mac je velmi jednoduché, šikovné, praktické. V České republice poslali lidé 4 734 SMS zpráv a přijali 33 208 SMS zpráv poslaných přes Skype a to jenom v průběhu prosince 2006. Skype zjednodušuje cesty, jakými spolu lidé komunikují. Poskytuje svým 196 milionům registrovaným uživatelům na celém světě možnosti velmi levného a jednoduchého způsobu komunikace. Skype uživatelé mohou využít bezplatné nebo velmi levné hlasové telefonování, vidět se navzájem přes video hovory a posílat textové zprávy komukoli koho znají, nezávisle na tom, kde se zrovna nachází.


Mezi 2. a 8. květnem 2007 bude uživatelům Skypu kdekoli na světě, kteří posílají SMS zprávy adresátům do Spojených států, Austrálie, Polska, Ruska, Taiwanu, Belgie, Thajska, Irska, Rakouska a Itálie, účtována polovina běžné sazby. Více informací o akční nabídce Skypu SMS za poloviční cenu najdete zde: http://www.skype.com/intl/cs/campaigns/halfprice/. Více informací o Skype SMS sazbách do všech destinací můžete najít na stránkách skype.com/products/skypesms/rates.

- - David Zajíc


Komentáře