Programy ZDARMA na CD-DVD

Ostatní | 30.10.08

BitDefender Antivirus v10, Ashampoo Cover Studio 2009, Password Organizer, Ashampoo WinOptimizer 2009, NovaPDF Lite 5.4, System Mechanic 6, Backup4all Lite Edition 3.11, BoostSpeed 3.7 - plné verze těchto programů naleznete v novém vydání časopisu PC WORLDu 11/2008. Nové číslo je v prodeji od 24.10.2008. *


ZDARMA – plné verze na CD/DVD

Nové vydání časopisu PC World vychází 24.10.2008 a na multimediální příloze naleznete 8 programů zdarma! Nechybí samozřejmě ani novinky ze světa freeware a shareware a v sekci komerční software naleznete slevový kupón na nákup Norton Internet Security 2009.

Více informací o instalaci a možnosti nákupu novějších verzí programů zdarma, naleznete přímo na CD/DVD nebo v časopise PC World.

BitDefender Antivirus v10Jedná se o jeden z nejlepších programů pro ochranu před vstupem nebezpečných kódu do vašeho počítače. Využívá robustní skenovací engine certifikovaný ICSA Labs, Virus Bulletin, Checkvir a TUV. Mezi jeho hlavní funkce patří detekce a odstranění rootkitů, P2P ochrana (filtrování před viry např. z IM klientů), anti-dialer, kontrola cookies nebo ochrana v reálném čase. Skenuje a opravuje infikované soubory při spuštění, minimalizuje ztrátu dat. Získáte veškeré informace ohledně statistik skenování, o počtu zavirovaných, podezřelých nebo vyléčených souborů. Infikované soubory mohou být obnoveny.

Ashampoo Cover Studio 2009Ashampoo Cover Studio je jednoduchý nástroj na tvorbu obalů pro vaše CD, DVD, DVD-bookletů, obalů pro Blu-ray a další. Dokáže importovat obsah datového i hudebního disku a poté připravit pro tisk obálky, na které nalezneme i předpřipravené šablony. Samozřejmě, že vlastní kreativita je vítaná a vy si můžete vytvořit vlastní štítky, pozadí nebo textové objekty. Výhodou je rychlá editace obrázků a textu.Komentáře