Programy ZDARMA na CD-DVD

Ostatní | 29.05.08

Ashampoo® Office 2006, BB FlashBack Express, iVideoMAX 3.0, Varia Basic nebo servisní balíčky pro Windows XP/Vista - plné verze těchto programů obsahuje červnové vydání PC Worldu 06/2008. Nové číslo je v prodeji od 29.května.

Na CD/DVD naleznete zdarma plné verze:

Ashampoo® Office 2006Ashampoo Office obsahuje všechny potřebné kancelářské aplikace pro zpracování textu a tabulek, umožňuje tvorbu profesionálních grafů a prezentací. Program navíc podporuje i export dokumentů do PDF formátu nebo jejich snadné odeslání elektronickou poštou. Ashampoo Office tvoří aplikace TextMaker (textový editor) a PlanMaker (tabulkový procesor), které spolupracují se všemi formáty aplikací MS Word a Excel. Více informací o instalaci se dočtete v rychlokurzu na stránkách 58 a 59, nebo přímo na CD/DVD.

BB FlashBack ExpressDostává se vám do ruky šikovný nástroj, jehož pomocí můžete vytvořit během několika chvilek instruktážní video o ovládání nějaké aplikace a navíc toto video převést do flashe a umístit na webové stránky – a to vše rychle a jednoduše. Video lze pořídit nejen z windowsovských aplikací, ale také z programů běžících v DirectX.

iVideoMAX 3.0Tento měsíc jsme si pro vás nachystali šikovný program, s jehož pomocí můžete konvertovat různé videosoubory. V iVideoMAXu můžete převádět video ve formátech AVI (libovolné nainstalované kodeky), MPEG (MPEG-1/MPEG-2, VideoCD, SVCD, DVD apod.), RM (Real Media Video), WMV, ASF a také video ve formátu QuickTime. U videí vybraných ke konverzi program zobrazí všechny podrobnosti o obrazové i zvukové složce, poté následují volitelné vlastnosti konverze, jako je třeba nastavení vlastního rozlišení pro video, počet snímků a nechybí zde případný výběr kodeku a jeho interních vlastností. Mezi další funkce nesmíme zapomenout na spojování a rozdělování videa nebo nastavení výstupních formátů. Pro čtenáře PC WORLDu je připravena možnost slevy na novější verzi produktu iVideoMAX. Více se dočtete přímo v časopise nebo na CD/DVD.Komentáře