Programy ZDARMA na CD-DVD

Ostatní | 26.06.08

UltraISO, Ashampoo PowerUp XP Platinum, Ashampoo Magical Snap, CopyToDVD, Hard Drive Washer, Panda Antivirus + Firewall 2008 - plné verze těchto programů obsahuje letní dvojčíslo PC Worldu 7/8 2008. Nové číslo je v prodeji od 26.června.

Na CD/DVD naleznete 6 programů zdarma!

UltraISO 8.6.6.2180Prostřednictvím UltraISO se vám do rukou dostává opravdu šikovný nástroj, který je téměř nezbytný pro každého, kdo vlastní vypalovačku nebo používá některý z nástrojů pro virtuální mechaniky. UltraISO je určen pro práci s takzvanými obrazy CD/DVD, což jsou vlastně jejich otisky v poměru 1 : 1. Tento otisk můžete pomocí tohoto programu upravit a následně opět vypálit na CD/DVD. Možnosti produktu využijete zejména tehdy, pokud si chcete na CD společně s instalací oblíbeného programu nahrát např. nejnovější updaty, doplnit plug-iny a rozšíření – prostě vyrobit si CD na míru. Můžete například použít přepisovatelné médium nebo otisk připojit do systému jako tzv. virtuální mechaniku. Originální médium tak ochráníte před případným poškozením a navíc bude přenos dat z takového virtuálního CD mnohonásobně rychlejší.


Ashampoo PowerUp XP PlatinumTento měsíc jsme si pro vás připravili užitečný nástroj, pomocí kterého budete moci optimalizovat výkon vašeho počítače. Ashampoo PowerUp XP Platinum má příjemné uživatelské rozhraní, s jednoduchým ovládáním. Mezi jeho funkce například patří úprava vzhledu spouštěcích oken, animací, možnost vyčištění registru nebo nástroj sloužící k úplnému odinstalování programů. Dále aplikace obsahuje pokročilého správce úloh, manažera virtuální plochy a mnoho dalšího. Více informací o instalaci se dočtete v rychlokurzu na stránkách 66 a 67, nebo přímo na CD/DVD.Komentáře