Programy ZDARMA na CD-DVD

Ostatní | 25.09.08

DVD Photo Slideshow 6.41, Ashampoo AntiVirus, Returnil Virtual System 2008, Duplicate Finder, WebSite X5 Smart, Titan Backup 1.5, Drive Backup Express 9.0 - plné verze těchto programů naleznete v novém vydání časopisu PC WORLDu 10/2008. Nové číslo je v prodeji od 25.09.2008.

ZDARMA – plné verze na CD/DVD

Nové vydání časopisu PC World vychází 25.09.2008 a na multimediální příloze naleznete 7 programů zdarma! Nechybí samozřejmě ani novinky ze světa freeware a shareware a v sekci komerční software naleznete slevový kupón na nákup TuneUp Utilities 2008.


DVD Photo Slideshow 6.41Tento měsíc jsme si pro vás připravili profesionální nástroj pro tvorbu slideshow prezentací. Mezi jeho hlavní funkce patří tvorba MPEG video souborů, možnost vkládání hlasových komentářů a titulků, jednoduchá archivace, vkládání přechodových efektů nebo vysoká kvalita VCD, SVCD, DVD. Výsledky práce lze promítat na TV, mobilních zařízeních (Apple iPod, Sony PSP, mobilní telefony). Umožňuje sdílení pomocí webových stránek ve formátu SWF, možnost vypálení na DVD a mnoho dalšího. DVD Photo Slideshow nabízí velmi jednoduché ovládání a všechny funkce jsou přehledně uspořádané.

Ashampoo AntiVirusDalším programem zdarma je Ashampoo AntiVirus, který chrání váš počítač před případným nebezpečím v podobě virů, spywaru, trojských koní a dalších. Jak je u této společnosti zvykem, hned ze začátku nás překvapí velice jednoduché a příjemné ovládání celého programu, respektive většina věcí se nastavuje automaticky, takže nemusíte dělat téměř nic. Dalším velmi příjemným překvapením jsou nízká čísla při vytížení procesoru a operační paměti. Velice snadno odstraňuje z vašeho počítače veškeré viry, avšak bohužel si nevytváří žádný bod obnovení. Obsahuje více než 20 jazyků, včetně češtiny. I když dnes existují mnohem pokročilejší antivirové systémy, můžeme tento software doporučit všem nenáročným uživatelům. Před instalací si ověřte, že na vašem počítači není nainstalován žádný další antivirový software. Více podrobností o instalaci programu naleznete na CD/DVD.Komentáře