Programy ZDARMA na CD-DVD

Ostatní | 21.11.08

All My Movies, Ashampoo Burning Studio 2009, Astra32, Cleanse Unistaller, EasyElectro, File Renamer, Flash Renamer, Paragon Drive Backup 8.5, Total Privacy - plné verze těchto programů a novinek ze světa freeware a shareware naleznete v novém vydání časopisu PC WORLD 12/2008. Nové číslo je v prodeji od 20.11.2008

ZDARMA – plné verze na CD/DVD

PC World 12/2008 vychází 20.11.2008 a na multimediální příloze naleznete 9 programů zdarma! Dále zde naleznete slevový kupón na překladový slovník Lingea Lexicon 5 a nechybí zde ani novinky ze světa freeware a shareware.

Podrobné informace naleznete přímo v časopise nebo na CD/DVD.

Paragon Drive Backup 8.5Tento měsíc jsme si pro vás připravili užitečný program na zálohování dat. Pokud chcete jednoduše a rychle zálohovat pevný disk, program Paragon Drive Backup je pro vás ideálním řešením. Při případné kolizi operačního systému budete schopni rychle obnovit operační systém se všemi nainstalovanými a konfigurovanými aplikacemi, důležitými dokumenty a soubory. Záložní obraz obsahuje datové soubory, systémové a skryté soubory, komprimované a šifrované soubory, boot záznamy a další. Program je vybaven funkcí HotBackup, jež slouží k vytvoření záložního obrazu operačního systému, bez nutnosti restartu nebo uzavírání běžících aplikací. Zálohu je možné vytvářet na různá média v počítači či na CD/DVD disky a lze ji naplánovat na určený čas, kdy její vytvoření probíhá na pozadí. Paragon Drive Backup rovněž obsahuje možnost zálohování kompletního partitionu nebo obrazu pevného disku, obnovení oddělených souborů a složek od záložního obrazu, průzkumník pro jednoduší prohlížení zálohovaných dat, kopírování a editaci složek, Paragon ISO Burner (program na vypalování CD nebo jiných CD v ISO formatu) a mnoho dalšího. Funkce programu lze použít pomocí ručního nastavení, nebo můžete využít předdefinované průvodce.

Ashampoo Burning Studio 2009Ashampoo Burning Studio 2009 je kvalitní program pro vypalování a kopírování CD, DVD a Blu-ray disků. Burning Studio pracuje s obrazy disků ISO, CUE/BIN a ASHDISC. Novinkou je funkce pro experty, která umožňuje upravit obsah kopírovaného disku. Nesmíme zapomenout ani na ukládání hudebních stop z CD do souborů v komprimovaných formátech, úpravu a mazání obsahu přepisovatelných disků a mnoho dalších užitečných funkcí. Podporuje metodu drag&drop a dokáže vymazat obsah všech typů přepisovatelných medií. Program je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

All My MoviesAll My Movies je filmový databázový program, jenž ukládá informace o filmech, tedy titul, rok vydání, herce, žánr, popis, typ médií (VHS, DVD, AVI soubor atd.) apod. Program podporuje datový přenos z on-line filmových databází, jako je například IMDb.

AMM pracuje s databázemi filmů, jež lze kopírovat, přenášet mezi počítači, sdílet s přáteli. Čerstvě nainstalovaný AMM standardně otevře ukázkovou databázi (sample.amm), do té však svoje filmy nevkládejte! Jedním z dalších doporučených kroků po prvním spuštění programu je nastavení výchozí internetové databáze, odkud se načítají informace o filmech. Klikněte v horní liště na Nástroje, pak Předvolby a nakonec na čtvrtý list Online databáze. Tam jako výchozí databázi vyberte csfd.cz, tedy tu poslední v seznamu.Komentáře