PC WORLD 10 2007 - stránky Komunikace

Ostatní | 19.09.07

Po delší době jsme se na vaše přání vrátili k rubrice Uvízlo v pavučině, přečtete si o síťových úložištích, programech a nebezpečí Instant messagingu, on-line nástrojích zdarma, VOIPu a IP telefonii

Uvízlo v pavučině
Na základě četných dotazů jsme se rozhodli obnovit v PC WORLDu pravidelnou rubriku, ve které vás budeme seznamovat s webovými stránkami, na nichž naleznete užitečné informace, případně s místy, kde se dobře pobavíte. Svojí trochou do mlýna můžete přispět i vy, vaše tipy očekáváme na e-mailové adrese pavucina@idg.cz.
Tentokrát se zaměříme na stánky o amatérských filmech, volbě operátora či poskytovatele internetového připojení, on-line hry, internetová rádia, předpovědi počasí a další zajímavosti.

Chytrá síťová úložištěJste v situaci, že hlavičky vašich pevných disků už marně hledají sektory pro stále hladovější multimediální obsah? A rádi byste přitom aby k datům přistupovali i ostatní počítače v domácnosti či kanceláři? Potřebujete sdílet tiskárnu? Nezoufejte! Máme pro vás řešení: pořiďte si externí síťové úložiště.V testu jsme vyzkoušeli následující produkty:

  • Netgear Storage Central Turbo SC101T
  • Seagate Maxtor Shared Storage II 320 GB
  • Synology Disk Station DS-107e
  • Synology Disk Station DS-207Komentáře