Microsoft nabídne bezplatné e-mailové domény

Ostatní | 08.05.08

Společnost se snaží reflektovat potřeby svých uživatelů, kteří podle průzkumů požadují větší míru zábavy v síťové komunikaci. Připraveny jsou domény jako pupkac.cz nebo fandimsparte.cz.

Zastoupení společnosti Microsoft připravilo pro internetové uživatele novinku v podobě unikátních e-mailových domén. Microsoft tak rozšiřuje svoji nabídku služeb v oblasti internetové komunikace a vychází vstříc svým uživatelům. Při návrhu názvů se společnost nechala inspirovat průzkumem, jenž probíhal prostřednictvím služby Windows Live. V současné době je těchto domén k dispozici 40, postupně však budou přidávány nové a jméno domény může navrhnout každý uživatel na webu tohoto projektu (viz. níže).


Z průzkumu a návrhů vyplynulo, že uživatelé mají zájem o specifické jméno domény, jež vyjadřuje jejich pocity, názory nebo nálady. Jaké schránky si tedy mohou uživatelé založit? Pro časté konzumenty nejrůznějších nápojů je připravena doména pijudenne.cz, příznivce českého fotbalu potěší doména doménu fandimsparte.cz nebo fandimslavii.cz. Mezi další jména patří např. usmej.se, peknaholka.cz, pupkac.cz nebo jsemhustej.cz. Samozřejmostí je, že všechny domény podporují vedle klasického Live Hotmailu i službu pro zasílání rychlých zpráv a souborů Windows Live Messenger. Nová služba je dostupná na adrese http://www.coolhotmail.cz.

- - Ondřej Pilát


Komentáře