Cenově dostupné Sony Ericsson T280i a T270i

Ostatní | 26.01.08

Společnost Sony Ericsson představila dva nové low-end telefony T270i a T280i. Jedná se o cenově dostupné telefony kombinující elegantní design využívající prvky broušeného kovu a snadné ovládání.

Sony Ericsson tradičně sází na jednoduchý design a tento postup společnosti dosud výborně vychází. Její mobily jsou si do jisté míry všechny podobné, jinak řečeno dodržují obdobný styl. Novinka z její dílny míří především mezi zákazníky požadující dobré, stylové provedení a základní služby a to vše za nízkou cenu.

Telefony Sony Ericsson T280i a T270i vypadají oba stejně, T270i však nedisponuje integrovaným fotoaparátem, zatímco T280i má 1,3 megapixelovou kameru se čtyřnásobným digitálním zoomem. Tedy žádný zázrak, ale pro občasné nenáročné focení to postačí.
V necelých 13 mm tenké klasické konstrukci najde uživatel všechny funkce dnes pokládané za nepostradatelné. Mezi ty patří například zabudované FM rádio, hlasitý odposlech a kalendář. Lze přehrávat i MP3, ale k jejich uložení musí postačit 10MB interní paměť, slot na paměťovou kartu chybí.

Součástí balení jsou stereo sluchátka s handsfree, ovšem USB kabel pro převod dat mezi telefonem a počítačem chybí, což odpovídá cílovému zaměření přístrojů. Kabel lze samozřejmě dokoupit, jde o typ DCU-60, který je v nabídce společnosti běžný.

Telefony Sony Ericsson T280i a T270i budou k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku ve stříbrno-černém a stříbrno-měděném barevném provedení.Komentáře