Belkin a jeho novinky v roce 2007

Ostatní | 25.05.07

S jakými novými produkty vás Belkin překvapí? Nabídne nová sluchátka, mixážní pult pro iPod, příslušenství pro iPod, multimediální dokovací stanici pro notebooky s PCI Express a KVM přepínače

Malá sluchátka Belkin s velkým komfortem
Společnost Belkin přichází na trh s důvtipně inovovanými sluchátky pro přenosné přehrávače hudby. Dvě zajímavé inovace, nastavitelná délka kabelu a magnetické držáčky, dávají uživatelům rychle zapomenout na nepříjemná, svévolně překážející a ztrácející se, obyčejná sluchátka.

Častí uživatelé přenosných hudební přehrávačů důvěrně znají vztek z věčného souboje s neposlušnými sluchátky, která až neuvěřitelně zákeřně překážejí svým motajícím se kabelem, když nejsou zrovna zapotřebí, a nejsou k nalezení, když se po nich uživatel shání. Tento vyčerpávající souboj lze nyní konečně vyhrát díky důvtipným detailům implementovaným inženýry společnosti Belkin.Nastavitelná délka kabelu sluchátek v rozmezí 10cm až 1m poskytne uživateli právě tolik prostoru, kolik je zapotřebí k pohodlnému poslechu, aniž by se přebytečný kabel motal a obtěžoval svojí délkou. K rychlému uložení právě nepoužívaných sluchátek na dosah pak slouží dva malé magnetické držáčky na šňůře umístěné kolem krku, ke kterým se sluchátka jednoduše přisají a drží.

Samozřejmou vlastností nových sluchátek je špičková čistá kvalita poslechu, daná více jak dvěma desítkami let zkušeností značky Belkin s produkty audio a video techniky. Dále disponují standardním 3.5mm konektorem pro připojení k přehrávačům a na trh přichází ve dvou barevných provedeních. Neutrálním černém vzhledu, univerzálně použitelném s libovolným přenosným hudebním přehrávačem, a v bílém provedení, speciálně sladěném s přehrávači iPod.

Předpokládaná koncová cena sluchátek je 499 Kč včetně DPH

Foto: Belkin, autorKomentáře