ATComputers opět největším výrobcem a dodavatelem kvalitních PC v ČR

Ostatní | 10.04.07

Společnost ATComputers i v roce 2006 s velkým náskokem obhájila vedoucí pozici ve výrobě a prodeji kvalitních značkových PC. Počítače jsou v ČR prodávány prostřednictvím sítí Comfor a Triline

Tento úspěch je umocněn i skutečností, že na rozdíl od řady konkurenčních značek, obhájila ATComputers své prvenství převážně cestou prodeje přes prodejní dealerský kanál IT specialistů. Zákazníci ATComputers se tak při koupi kvalitního počítače mohli vždy spolehnout i na profesionální podporu spojenou s prodejem, případnou pomocí s instalací a záručním a pozáručním servisem.


Počítače z distribuce ATComputers jsou v ČR prodávány prostřednictvím největší specializované stítě COMFOR, v síti TRILINE a u dalších smluvních odběratelů specializujících se na výpočetní techniku.

ATComputers v roce 2006 vyrobila celkem 54 227 ks stolních počítačů. Jednalo se o klasické desktopy jak pro domácí (značky AutoCont Alivio, COMFOR, Premio) tak i firemní použití (AutoCont OfficePro, Triline, Premio), a dále o výkonné pracovní stanice Integra a populární multimediální centra X-Play.

Grafika: ATComputers

- - Václav Maletínský


Komentáře