Zyxel NSA-221 - multimediální server pro domácnost

Novinky | 21.10.10

Zyxel představuje multimediální souborový server NSA-221 s moderním designem a širokou paletou funkcí.

Společnost ZyXEL představila multimediální souborový server ZyXEL NSA221 vybavený dvěma diskovými sloty. Server nabízí celu řadu aplikací, které mají usnadnit správu souborů, sdílení a přehrávání hudebních, filmových i multimediálních souborů. Uživatelé tak mohou sledovat prezentaci fotografií, pouštět filmy, poslouchat hudbu a stahovat z internetu soubory s vypnutým počítačem.

 Místo příkazových řádek mohou uživatelé prohlížet své soubory v podobě grafických ikon (náhledy). Abecední vyhledávací nástroj pomůže nalézt ten správný soubor mezi tisíci skladbami, fotografiemi a filmy, které jsou na serveru  uloženy. Navíc je možné vytvořit seznam hudebních nahrávek a pustit hudbu při prezentaci fotografií.

Další funkcí je zPilot pro automatické třídění souborů, díky němuž můžete ukládat a spravovat své soubory jednoduchou metodou „drag-and-drop“. Software zPilot automaticky roztřídí a uloží do příslušných složek (hudba, filmy, atd.) všechny soubory a složky, které přetáhnete myší na ikonu zPilot.

NSA221 dále nabízí také sadu zálohovacích řešení. Inteligentní tlačítko „Copy/Sync“ slouží ke kopírování a synchronizaci dat u připojeného externího USB zařízení, čtečky karet nebo fotoaparátu. Funkce „Backup Planner“ (plánovač zálohování) představuje řešení pro okamžité i plánované zálohování dat uložených ve storagi NSA221 na jiném ukládacím zařízení NSA nebo jiném externím zařízení.


Komentáře