ZTE unikly fotografie chystaného smartphonu Nubia Z5 Mini

Novinky |

Čínská společnost ZTE chystá vydání nového zástupce high-endové řady smartphonů Nubia. Novinka představuje menší variantu Nubie Z5 a nese proto přívlastek Mini.

ZTE unikly fotografie chystaného smartphonu Nubia Z5 Mini
Ještě před oficiálním představením unikl na internet render nového smartphonu ZTE Nubia Z5 Mini. Jak vidno, ZTE se inspiruje u konkurence a rovněž ke své vlajkové lodi přidává zmenšenou variantu. Novinka tak navazuje na 5palcový high-end Nubia Z5, který byl představen na konci loňského roku. Přívlastek Mini může být přesto poněkud zavádějící, nejedná se o žádného trpaslíka nýbrž poměrně velký 4,7palcový smartphone.

Také po stránce hardwarových specifikací se nemá Nubia Z5 Mini za co stydět. Dle uniklých informací smartphone disponuje 4jádrovým 1,5GHz procesorem Snapdragon 600, 2GB operační pamětí a 8MPx fotoaparátem. Smartphone by měl být dodáván s nejnovější verzí Androidu 4.2.2 Jelly Bean. Informace o datu představení nebo plánované koncové ceně zatím nejsou k dispozici, tudíž budeme muset počkat na oficiální vyjádření výrobce.

 

Zdroj: Ubergizmo.comGsmarena.comÚvodní foto: GSM Insider

Komentáře