Zlaté smartwatch od LG stojí 30 000 Kč

Novinky |

Společnost LG představila novou verzi svých hodinek Watch Urbane, jejichž ciferník je vyroben z 23karátového zlata. Za luxus si však pořádně zaplatíte.

Zlaté smartwatch od LG stojí 30 000 KčNové hodinky s názvem Watch Urbane Luxe jsou po hardwarové stránce zcela totožné jako standardní Watch Urbane a liší se pouze designem - konkrétně zlatým ciferníkem a páskem z aligátoří kůže. P-OLED displej o velikosti 1,3 palce s rozlišením 320 x 320 pixelů zůstal stejný, stejně jako procesor Snapdragon 400 a 410mAh baterie. Jak byste asi očekávali, Watch Urbane Luxe nejsou levné - LG si za ně účtuje 1 200 dolarů, tedy v přepočtu téměř třicet tisíc korun. Pro srovnání, běžné Watch Urbane pořídíte za 349 dolarů. Na druhou stranu jsou však Watch Urbane Luxe o poznání levnější než 18karátové Apple Watch Edition, jejichž cena začíná na 10 000 dolarech.


Pokud byste o nové chytré hodinky od LG měli zájem, raději si pospěšte a předobjednejte si je - k dispozici jich totiž bude pouze 500 kusů. Watch Urbane Luxe se začnou prodávat v říjnu, prohlédnout si je však bylo možné již minulý týden na veletrhu IFA v Berlíně.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: lg urbane

Komentáře