Začíná World Gamemaster Tournament 2009

Novinky | 19.06.09

Turnaj pro Českou a Slovenskou republiku začne 20. června v pražské herně Battlezone. Hráči si rozdělí výhry v hodnotě 70 tisíc korun.

World Gamemaster Tournament 2009

 

Společnosti Intel a ASUS vyzvaly české a slovenské herní špičky, aby se zúčastnily startu největší světové progamingové akce roku – World Gamemaster Tournament (WGT). První turnaj se odehraje v pražské herně Battlezone 20. června 2009 v týmové hře Counter-Strike 1.6.  O atraktivní ceny se utká téměř 400 hráčů.

WGT již několik let představuje pro světovou hráčskou elitu, ale i pro začínající talenty příležitost změřit své zkušenosti se soupeři všech věkových kategorií, národností i herního vyznání. Soutěž si zejména v posledních třech letech získala v herní komunitě výraznou prestiž.

Celá soutěž WGT bude probíhat ve formě on-line turnajů v průběhu následujících měsíců. Kromě hry Counter-Strike hráči změří své síly i v dalších hrách. O jejich zařazení můžete hlasovat i Vy na http://www.asusweb.cz/wgt. Přibližně 16 nejlepších hráčů či týmů vybrané hry se utká v národním finále na podzim tohoto roku. Všechna kola jsou volně přístupná pro diváky - pro ty, kdo už budou unaveni sledováním hráčského zápolení, je připraven doprovodný program a předváděcí akce partnerů, jako například supervýkonný počítač s údajně nejrychlejším procesorem na světě.


Komentáře