YouTube spustilo předplatitelský program bez reklam

Novinky |

YouTube představilo nové měsíční předplatné s názvem YouTube Red, díky kterému budou uživatelé moci sledovat svá oblíbená videa nepřerušovaně bez reklam a dostanou se i k zajímavému bonusovému obsahu.

YouTube spustilo předplatitelský program bez reklamPředplatné Red nepokrývá pouze desktopovou verzi YouTube, ale vztahuje se i na nedávno vydanou aplikaci Gaming a novou aplikaci YouTube Music, jež bude vydána co nevidět. To znamená, že pokud budete ochotni platit 9,99 dolaru měsíčně, budete mít k dispozici veškerý obsah YouTube na všech zařízeních i v aplikaci Gaming. Kromě toho mohou uživatelé YouTube Red ukládat svá videa lokálně a prohlížet si je následně offline. Posledním bonusem pro předplatitele pak je to, že YouTube Red je propojeno s Google Play Music, což znamená, že předplatitelé jakékoli z těchto dvou služeb automaticky získají přístup k té druhé.


Představitelé amerického gigantu také potvrdili to, o čemž se již delší dobu spekuluje - YouTube začne financovat tvorbu nových seriálů a filmů s některými ze svých největších hvězd jako jsou PewDiePie či Lilly Singh. Tento exkluzivní obsah pak bude zpřístupněn exkluzivně předplatitelům služby Red. Nutno podotknout, že oblíbený portál s videi bude i nadále s reklamami dostupný zcela zdarma.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: (c) Thomas Pajot - Fotolia.com


Související články
Komentáře