YouTube přináší podporu kvalitnějších videí

Novinky |

YouTube svým uživatelům již brzy nabídne ještě kvalitnější videa. Společnost vlastněná Googlem totiž přichází s podporou videí s 60 FPS (snímků za sekundu).

YouTube přináší podporu kvalitnějších videí
Po přidání podpory videí s 60 FPS uživatelé již dlouho volali. Videa s vysokou kvalitou jsou však pouze jednou z novinek, s nimiž YouTube během veletrhu VidCon přišlo. Například nová aplikace Creator Studio umožní uživatelům spravovat videa z mobilních zařízení "za pochodu", zatímco díky nové Audio Library se zvukovými efekty nebude přidání zajímavých efektů do videa žádný problém. YouTube testuje také novou funkci Fan Funding, která umožňuje fanouškům dobrovolně zasílat peníze tvůrcům jednotlivých kanálů na YouTube na jejich podporu.


Mezi dalšími zajímavými funkcemi, na které se uživatelé mohou již brzo těšit, patří například Creator Credits, titulky od fanoušků, informační karty nebo více playlistových možností. YouTube nedávno oznámilo, že díky dohodě se SiriusXM bude produkovat týdenní show The YouTube 15, kde bude představeno top 15 videí za daný týden.

                          

Zdroj: TechspotÚvodní foto: (c) Thomas Pajot - Fotolia.com

Komentáře