Xbox 360 ve speciální edici se 2 hrami a 60GB pevným diskem

Novinky | 31.03.09

Společnost Microsoft uvede na český trh speciální edici konzole Xbox 360. Tento limitovaný balíček bude kromě samotné konzole „Xbox 360“ s 60 GB harddiskem obsahovat i dva tituly od společnosti Electronic Arts.

Xbox 360 ve speciální edici

 

První přibalenou hrou je „Burnout Paradise The Ultimate Box“ a druhým bonusem pak vydařený remake klasické deskové hry „TRIVIAL PURSUIT“ společnosti Hasbro. Oficiálně bude tento celý balíček k dostání v obchodech od 1. dubna za předpokládanou cenu 7490 Kč.  

„Burnout Paradise The Ultimate Box“ - poslední novinka v sérii Burnout vtáhne hráče do víru města Paradise City.  „Ultimate Box“ obsahuje na jediném disku veškeré přídavné doplňky a aktualizace vydané od uvedení hry na trh.    

Od svého oficiálního vydání v roce 1982 hra TRIVIAL PURSUIT společnosti Hasbro zkouší bystrost hlaviček v rodinách a mezi kamarády po celém světě. Tato verze pro Xbox 360 nyní přináší klasickou zábavu na domácí obrazovky společně s dynamickými vizuálními prvky a novými otázkami. Hráči mají na výběr hned z několika módů (classical, single player a high stakes mode).


Komentáře