Windows 7 beta opět ke stažení

Novinky | 11.01.09

Microsoftu se během soboty podařilo zajistit dostatečný počet serverů určených ke stahování oficiální beta verze Build 7000 Windows 7 přímo z jejich stránek...

Servery přetížené pátečním a sobotním náporem uživatelů toužících vyzkoušet si oficiální beta verzi Windows 7 zdarma jsou opět v provozu a s nimi i několik dalších jako podpora. Na stránkách Microsoftu se nyní zobrazuje oznámení: „Windows 7 beta je nyní k dispozici ke stažení." Nový operační systém si můžete stáhnout na této stránce.

Obrovský zájem o beta verzi Windows 7 build 7000 je nevídaný a dokonce ani nikdo z Microsoftu ho neočekával. Microsoft plánoval omezit počet stáhnutí operačního systému na 2,5 miliónu, ale je možné že tento počet ještě navýší.

Windows 7 již před svým oficiálním představením příjemně překvapil IT svět, který ho mohl otestovat prostřednictvím ukradené kopie, jež byla k dispozici přes torrenty již týden před veletrhem CES. Kvanta informací o novém OS se na nás valí doslova ze všech stran a možná je pomalu na čase začít mluvit o propukající Windows 7 mánii.

 


Komentáře