Windows 7 RC od dneška ke stažení pro všechny

Novinky | 05.05.09

Dlouho očekávané datum uvolnění Release Candidate verze nového OS Windows 7 je tady - počínaje dnešním dnem si může Windows 7 RC stáhnout každý.

Windows 7 RC k dispozici široké veřejnosti

 

Po sériích spekulací, které byly nejprve vyvráceny a poté znovu potvrzeny ze strany Microsoftu, konečně přichází "den RC". Jakýkoli uživatel si může nyní stáhnout Windows 7 RC přímo z oficiálních stránek Microsoftu. Ten však nabádá ke klidnému stahování a argumentuje tím, že není žádný limit pro počet stažení a navíc nejnovější verze OS bude k dispozici celých 13 měsíců zdarma.

Microsoft má totiž jistě strach z obdobné mánie uživatelů jako v případě vydání beta verze Windows 7, kdy servery společnosti určené pro download bety nevydržely a již během prvního dne zkolabovaly. Windows 7 RC je sice již pár dní k dispozici vývojářům a jiným IT profesionálům, ale skutečný nápor downloadu chtivých uživatelů se očekává až v následujích dnech. Větší počet stažení než u beta verze se dá očekávat mimo jiné i z důvodu nedokonalých pirátských verzí, které v obsahují malware, což přinutilo řadu uživatelů počkat si na oficiální vydání Windows 7 RC.

Podrobné informace o novinkách ve Windows 7 RC a také čerstvě zveřejněných hardwarových nárocích na operační systém naleznete v našich dříve publikovaných článcích.

 

 


Komentáře