Vyzkoušejte si nový email od Seznamu

Novinky |

Nejnavštěvovanější český portál Seznam.cz spouští novou verzi své bezplatné emailové schránky. Přihlaste se mezi beta testery a podívejte se, co nový email nabídne.

Vyzkoušejte si nový email od Seznamu
Společnost Seznam.cz oznámila spuštění beta verze nové podoby populární emailové schránky. Pakliže byste se rádi zúčastnili testování, můžete svůj emailový účet zapsat do databáze beta testerů, avšak k samotnému převodu dojde až po několika dnech. Současně Seznam.cz varuje, že se již nelze vrátit k předchozí verzi schránky.

Ptáte se, jaké přinese beta verze emailu novinky? Dle společnosti se jedná především o změny technologického rázu, tudíž si uživatelé na první pohled povšimnou pouze vylepšeného designu a zvýšené rychlosti. Nový email je napsán jako javascriptová aplikace, tudíž nebude nutné při práci otevírat nová okna, což zvýší rychlost chodu celé schránky. Seznam.cz rovněž zmiňuje podporu nových standardů jako HTML5 a CSS3. Uživatelé budou moci ve svých prohlížečích nově používat tlačítka zpět a vpřed běžným způsobem jako u kteréhokoliv jiného webu a v neposlední řadě prošlo úpravami také datové úložiště pro přílohy, tudíž by mělo být zasílání dat prostřednictvím emailů spolehlivější.

Změn dozná i vzhled schránky, který má kromě přehlednějšího rozvržení přinést také některé nové funkční prvky. Jedná se především o možnost označování jednotlivých emailů štítky či využívání techniky drag and drop pro přesouvání zpráv do různých složek.

Ostrá verze nového emailu by měla být pro všechny uživatele dostupná na jaře letošního roku.Úvodní foto: www.seznam.cz

Komentáře