Vývojáři na poslední chvíli dolaďují aplikace pro Apple Watch

Novinky |

Vývojáři v současné době podle informací agentury Bloomberg pracují v tajných laboratořích Apple na posledním doladění svých aplikací určených pro chytré hodinky Apple Watch.

Vývojáři na poslední chvíli dolaďují aplikace pro Apple WatchApple údajně za zavřenými dveřmi tvůrcům aplikací radí v tom, jak aplikace co nejlépe navrhnout a jak by měly fungovat. Vývojáři mají hodinky k dispozici v zamčených místnostech bez internetového připojení v centrále Apple v kalifornském Cupertinu. Podle nejmenovaných zdrojů Bloombergu inženýři Applu vývojářům třetích stran sdělili, že uživatelé podle jejich předpokladů nebudou aplikace na hodinkách nikdy naráz používat více než deset sekund.


Hodinky budou oficiálně vydány v pondělí 9. března na konferenci Apple v San Franciscu. I když poprvé bylo zařízení představeno již v září minulého roku, řada podrobností stále není známa. Zatím se ví pouze to, že v USA se hodinky začnou prodávat v dubnu a cena bude začínat na 349 dolarech. Analytici očekávají, že Apple ještě v tomto roce prodá desítky milionů kusů svých nových hodinek, což nastartuje celý trh se smartwatch.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: apple

Komentáře