Vývojáři mohou testovat Windows Phone 7 Mango

Novinky | 01.07.11

Microsoft tento týden začal vývojářům nabízet přístup k nadcházející verzi operačního systému Windows Phone s označením Mango.

Mango je také známo jako Windows Phone 7.5. „Víme, že jednou z hlavních věcí, které můžeme pro vývojáře udělat, je umožnit jim přístup k produktům, na nichž aktuálně pracujeme. Ode dneška jsme se proto rozhodli, že pro vývojáře zpřístupníme Mango. I když u Manga stále dolaďujeme poslední detaily a podporu, to podstatné již systém nabízí," uvedl Brandon Watson, vedoucí vývojářů Windows Phone 7, na oficiálním blogu společnosti.

K Mangu se dostanou registrovaní vývojáři přes stránky Microsoft Connect. "Současný build Manga je ve fázi beta verze, vývojáři však již nyní mohou vytvářet a testovat své aplikace," dodal Watson s tím, že k vytváření aplikací je třeba stáhnout navíc Windows Phone Developer Tools Beta 2. Mango uživatelům nabídne aktualizované verze aplikací Office, Internet Explorer 9 a v neposlední řadě i známý komunikační program Skype. Finální verze mobilního operačního systému Windows Phone 7.5 by se měla objevit v září.


Komentáře