Výroba většího iPadu začne až v září

Novinky |

Americká společnost Apple údajně odsune počátek výroby většího, 12,9palcového iPadu na září tohoto roku, jelikož stále pracuje na jeho designu.

Výroba většího iPadu začne až v záříPodle agentury Bloomberg měla původně výroba většího tabletu začít již v tomto čtvrtletí. Jak pak uvedl deník Wall Street Journal, dodavatelům Apple bylo řečeno, že začnou s výrobou většího iPadu v druhé polovině tohoto roku, jelikož inženýři Apple ještě pracují na designu a funkcích pro firemní zákazníky. Apple zvažuje, že do větší verze svého tabletu přidá USB port a zvolí rychlejší technologii, tedy standard USB 3.0. Podle WSJ Apple zvažuje také přidání portů pro připojení klávesnice a myši.


O větším iPadu se spekuluje již od podzimu minulého roku, podle některých informací mělo být zařízení původně vydáno již na počátku roku 2015. Bloomberg dodal, že nyní se dodavatelé připravují na vydání nového 12palcového MacBooku Air ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Apple očekává, že po tomto laptopu bude vysoká poptávka. Mluvčí Apple samozřejmě jako obvykle odmítl spekulace komentovat.Úvodní foto: Apple/pcadvisor.co.uk

Komentáře