Výroba iWatch opožděna kvůli komplexním problémům

Novinky |

Výroba dlouho očekávaných chytrých hodinek Apple iWatch se údajně opozdí až o několik měsíců kvůli nutnosti vyřešit komplexní problémy s hardwarem i softwarem.

Výroba iWatch opožděna kvůli komplexním problémůmS informací přišel známý analytik KGI Securities Ming-Chi Kuo s tím, že v závislosti na této informaci je odhad počtu prodaných kusů iWatch v letošním roce jeho společností snížen o 40 % na tři miliony kusů. A analytik taktéž zveřejnil informace týkající se toho, jak by iWatch měly při svém vydání vypadat. Kuo očekává, že Apple použije ohebný AMOLED displej, který bude zakřivený podobně jako třeba u chytrých hodinek LG Flex nebo Samsung Galaxy Round.


Stejně jako iPhone 6, i iWatch by pak podle Kua měly být opatřeny novým safírovým sklem. Hodinky by kromě zmíněného měly být odolnější vůči vodě, než je tomu u ostatních mobilních zařízení. Otázkou zůstává, jaký procesor bude nové hodinky pohánět. I když se nabízí využití čipu A7, podle expertů hodinky tolik výkonu nepotřebují, a navíc by tento procesor spotřebovával příliš mnoho energie. Jasné není ani to, zda by Apple byl schopen svůj procesor dostatečně zmenšit.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: iwatch

Komentáře