Výměna vybraných baterií u počítačů Fujitsu Amilo P

Novinky | 15.12.09

Společnost Fujitsu oznámila spuštění preventivního programu výměny specifických sérií baterií vybraných modelů přenosných počítačů řady Amilo prodaných v období od dubna 2007 do června 2009.

Výměna vybraných baterií počítačů Fujitsu Amilo P

 

Program se vztahuje pouze na modely AMILO Pa2510, Pi2512 a Pi2515. Baterií ostatních modelů řad AMILO, AMILO Pro ani LIFEBOOK se program netýká. Firma Fujitsu tímto krokem reaguje na zprávy od nevelkého počtu zákazníků, kteří popisují problémy s přehříváním baterií spojené s obavami z jejich možného vznícení. S ohledem na standardy bezpečnosti a spokojenost zákazníků firma Fujitsu nabízí majitelům uvedených modelů možnost bezplatné výměny těchto baterií. Majitelé uvedených modelů by měli původní baterii z počítače vyjmout a pracovat pouze s připojeným síťovým zdrojem, dokud neobdrží novou baterii.

Další informace o programu na výměnu baterií jsou k dispozici na internetu na adrese

http://cz.ts.fujitsu.com/service-support/battery-exchange.

Instrukce, jak identifikovat konkrétní model počítače, jak vyjmout baterii z těla přístroje a jak podle sériového čísla identifikovat, zda se na ni program výměny vztahuje, lze najít na výše uvedené internetové adrese. Zákazníci, kteří potřebují další informace o programu výměny baterií, případně potřebují poradit s identifikací počítače či baterie, se mohou obrátit také na technickou infolinku společnosti Fujitsu na čísle 246 019 272.


Komentáře