Výkonný SSD-SFD disk Apacer 25A najde uplatnění především v cloudových úložištích

Novinky |

Jak ukazují výsledky studie analytické společnosti IDC, poptávka firem po úložné kapacitě a přenosové rychlosti SSD disků bude v následujících letech postupně růst. Apacer si tento trend uvědomuje a představuje proto výkonný SSD-SFD (SATA Flash Drive) disk s označením 25A, který dokáže splnit i náročné požadavky firem.

Výkonný SSD-SFD disk Apacer 25A najde uplatnění především v cloudových úložištích
Vybaven je rozhraním SATA 3.0, díky němuž dosahuje až dvojnásobku přenosové rychlosti starších disků postavených na SATA 2.0. Nový model SSD-SFD 25A nabídne kapacitu až 256 GB a uplatnění najde zejména jako on-line úložiště u cloudových systémů, kterým přináší potřebnou rychlost, stabilitu a úspory energie.

Novinka se vyznačuje přenosovou rychlostí až 475 MB/s při čtení, 440 MB/s při zápisu a výpočetním výkonem až 70 000 operací za sekundu. Jak se nechal slyšet Jeff Lin, ředitel divize vestavěných aplikací ve společnosti Apacer, je tento disk stejně efektivní jako RAID pole složené ze stovek mechanických disků. Firmy díky tomu mohou i s omezeným rozpočtem dosáhnout vysoké efektivity a výkonu při zpracování dat v cloudových úložištích.

 

Zdroj: TZ ApacerÚvodní foto: Apacer

Komentáře